Суд Гааги не знає імен деяких свідків у справі МН17, вони під захистом, - адвокат

Петер Лангстраат Укрінформ

Свідки були допитані слідчим суддею, але дуже малоймовірно, що вони з'являться у суді

Окружний суд Гааги, який розглядає справу про авіакатастрофу малазійського літака рейсу MH17 на Донбасі, не знає імен деяких свідків. Всі вони знаходяться під спеціальною програмою захисту. Про це розповів адвокат родичів жертв трагедії Петер Лангстраат в інтерв'ю "Укрінформу".

"Як ви чули, заради захисту деяких свідків навіть суд не знає їхніх імен, тому що, як ви знаєте, вони в небезпеці. Отже, вони були допитані слідчим суддею, але дуже малоймовірно, що ми побачимо цих людей у суді", - повідомив він.

Також Лангстраат прокоментував інформацію про те, що, можливо, ці свідки знаходяться у Нідерландах.

"Ні-ні, ми не знаємо. Вони під захистом спеціальної програми, це все, що нам відомо, але яка саме ця програма, де вони знаходяться, чи були змінені імена - нам цього не відомо", - додав адвокат.

Новини за темою: На засіданні суду у справі МН17 представили нові телефонні розмови обвинувачених

Нагадаємо, на засіданні суду у Нідерландах, яке відбулося 8 червня, показали фото фрагментів ракети, що влучила у борт літака рейсу MH17 в липні 2014 року. Три з чотирьох уламків відповідають ракеті 9М38М1, інший може бути як від ракети 9М38, так і від 9М38М1. Фрагменти ракети були знайдені свідком, який також зняв відео, проте воно не було продемонстроване заради безпеки інформатора.