Новини » Світ Читать эту новость на русском

США прирівняють за пріоритетом кібератаки до тероризму

Фото з відкритих джерел

Компанія Colonial Pipeline заплатила майже 5 млн доларів DarkSide, чия атака змусила її призупинити свою діяльність на кілька днів

У США після кібератаки на трубопровідну компанію Colonial Pipeline і великого збитку, завданого кіберзлочинцями, підвищують пріоритет розслідування атак програм-вимагачів до рівня тероризму. Про це повідомило агентство Reuters.

"Міністерство юстиції США після злому Colonial Pipeline підвищує пріоритет розслідування атак програм-вимагачів до рівня тероризму", - йдеться в повідомленні.

На практиці це означає, що слідчі прокуратури США, що займаються атаками програм-вимагачів, повинні будуть ділитися новою інформацією про розслідування і відповідними технічними даними зі своїми керівниками у Вашингтоні.

У керівництві Міністерства юстиції конкретно згадується випадок Colonial Pipeline як приклад загрози, що зростає, і яку становлять для нації програми-вимагачі та цифрове вимагання. Так, компанія Colonial Pipeline заплатила майже 5 млн доларів DarkSide, чия атака змусила її призупинити свою діяльність на кілька днів.

За словами офіційних осіб США, рішення Мін'юсту про спеціальний режим розслідування демонструє, що ця проблема стає пріоритетною. Раніше така модель застосовувалася щодо тероризму і справ, що стосуються національної безпеки.

Новини за темою: НБУ посилив вимоги до безпеки та кіберзахисту у переказі коштів

Раніше повідомлялося, що президент США Джо Байден під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним у Женеві планує обговорити питання кібербезпеки.