США продовжать вводити санкції проти "Північного потоку-2", - радник Байдена

Джейк Салліван Фото з відкритих джерел

Водночас, США не збираються вводити санкції проти країн Європейського Союзу, які причетні до "Північного потоку-2"

Радник президента Сполучених Штатів Америки Джейк Салліван заявив, що Вашингтон виступає проти російського "Північного потоку-2" та наголосив, що США продовжать вводити санкції проти газопроводу. Про це він сказав в ефірі телеканалу CNN.

За його словами, Джо Байден не збирається вводити санкції проти країн Європейського Союзу, які причетні до "Північного потоку-2", однак він готовий вводити обмеження проти російських компаній.

"Питання в тому, чи будемо ми безпосередньо переслідувати, використовуючи повноваження щодо санкцій, наших європейських партнерів, союзників і друзів. Президент Байден сказав: я не готовий це зробити, але я готовий вводити кожні 90 днів санкції проти російських організацій, що беруть участь в будівництві "Північного потоку-2". Він це робив і продовжить робити", - заявив Салліван.

Новини за темою: Україна та Польща скоординували позиції щодо протидії "Північному потоку-2"

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки та Німеччина у зв'язку фактичним завершенням будівництва газопроводу "Північний потік-2" обговорюють можливі компенсації Україні. Зокрема, йдеться про відшкодування, оскільки Київ може втратити транзит газу з Росії до Європи.