США продовжать підтримку України на тлі окупації Криму Росією, - Пентагон

Пентагон - штаб-квартира Міністерства оборони США wikipedia.org

У рамках партнерства країни підписали угоду про зміцнення співпраці

Сполучені Штати Америки будуть продовжувати підтримувати Україну та закликати Росію припинити незаконну окупацію українського Криму. Про це повідомила "Європейська правда", за результатами зустрічі в Пентагоні міністра оборони США Ллойда Остіна, президента України Володимиром Зеленського та міністра оборони Андрія Тарана.

За словами Остіна, підтримка суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних устремлінь України непохитна. США знову закликають Росію припинити окупацію Криму і припинити підтримку конфлікту на сході України, і продовжать стояти з Україною перед лицем російської агресії.

Також в рамках зміцнення стратегічного оборонного партнерства Остін і Таран підписали рамкову угоду, покликану зміцнити співпрацю між двома країнами.

"Документ просуває загальні пріоритети, забезпечуючи, щоб наше двостороннє співробітництво в області безпеки продовжувало допомагати Україні протистояти російській агресії", - пояснив міністр оборони США.

Він додав, що в угоді розглядаються також реформи оборонної промисловості в підтримку прагнення України до членства в НАТО і поглиблення співпраці в таких сферах, як безпека на Чорному морі, кіберзахист і обмін розвідданими.

Новини за темою: Україна і США підписали документ про будівництво енергоблоку Хмельницької АЕС

Як повідомлялося раніше, напередодні зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Зеленського у Білому домі Сполучені Штати пообіцяли виділити Україні 60 млн доларів військової допомоги. Адміністрація Байдена заявила, що пакет допомоги Україні необхідний через "значне збільшення російської військової активності вздовж її кордону".