США планують заблокувати виділення кредиту Ірану на 5 мільярдів доларів від МВФ, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Таке рішення у США аргументували тим, що Іран може надіслати ці кошти на підтримку терористичних рухів на Близькому Сході

США мають намір не дати Ірану отримати кредит у розмірі 5 мільярдів доларів від МВФ, використавши своє право голосу у Раді директорів фонду.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Американські високопосадовці пояснюють такий крок тим, що Іран може використати ці кошти для надання підтримки терористичним рухам на Близькому Сході або виділити їх на підтримку економіки, яка постраждала від запровадження американських санкцій.

"Уряд Ірану має довгу історію перерозподілу коштів, які виділяються на гуманітарні потреби, у свої кишені чи своїм довіреним терористам", - розповіло джерело видання в американському уряді.

У свою чергу у МВФ заявили, що наразі розглядають заявку від Ірану щодо отримання 5 мільярдів доларів на підтримку економіки.

Новини за темою: В Ірані підпалили лікарню, куди нібито планували доставити пацієнтів з коронавірусом

До цього до президента США Дональда Трампа зверталися колишні американські та європейські високопосадовці з проханням послабити санкції проти Ірану у зв'язку з пандемією коронавірусу, оскільки країна не має можливості виготовляти ліки для боротьби з коронавірусом.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Ірані від коронавірусу померла парламентар.

Новини за темою: У США випробовують десять ліків від коронавірусу COVID-19, - Трамп

Також повідомлялося, що в Ірані 7 осіб загинуло від метанолу, який вони вживали для захисту від коронавірусу.