Новини » Світ Читать эту новость на русском

Справа про постріл Болдвіна: У вбивстві операторки підозрюють двох осіб

Галина Гатчінс
Галина Гатчінс Los Angeles Times

Це експертка, яка готувала зброю для актора, та асистент пораненого режисера

У вбивстві української операторки, яка загинула від пострілу Алека Болдвіна під час зйомок фільму, підозрюють двох осіб – експертку, яка готувала зброю для актора, та асистента пораненого режисера. Про це повідомив Los Angeles Times.

Як зазначається, асистент режисера Дейв Голлс передав Болдвіну зброю, з якої було поранено режисера Джоела Соузу та вбито операторку Галину Гатчінс.

За результатами розслідування поліції, експертка Ганна Ґутьєррес-Рід підготувала зброю до зйомок, а Дейв Голлс передав її актору, запевнивши, що в ній відсутні бойові патрони.

"Це означає, що Голлс не знав про зарядженість зброї бойовими патронами", – йдеться у звіті поліції.

Також за кілька годин до пострілу на знімальному майданчику панувало напруження через те, що шестеро членів знімальної групи скаржилися на умови праці. А серед тих, хто вимагав кращих умов роботи, була й застрелена Галина Гатчінс.

Новини за темою: Фатальна помилка Алека Болдвіна: Все, що наразі відомо про загибель операторки українського походження Галини Хатчінс

Нагадаємо, що раніше американський актор Алек Болдвін випадково вбив українку та поранив іншу людину на знімальному майданчику стрічки Rust в Альбукерке. Причиною трагедії став постріл із бутафорської зброї.