Новини » Світ Читать эту новость на русском

SpaceX провела перший запуск двигуна Raptor на прототипі Starship SN20. Відео

Прототип космічного корабля SpaceX
Twitter / Elon Musk

Він оптимізований для роботи в космічному просторі

Компанія SpaceX провела перший запуск вакуумного двигуна Raptor, який інтегрували у прототип космічного корабля Starship SN20. Про це йшлося у Twitter компанії.

Як зазначається, двигун Raptor оптимізований для роботи в космічному просторі. А на Starship, який буде летіти в космос, буде встановлено три вакуумних Raptor і три атмосферних двигуни.

Крім цього, компанія провела короткочасні вогневі випробування Starship, запустивши Raptor.

Відомо, що спочатку запустився перший вакуумний двигун, а потім, ймовірно, другий. Таким чином, вогневі випробування пройшли добре, з урахуванням відльоту декількох захисних плиток.

Новини за темою: Космічний зонд NASA "Люсі" зламався у космосі

Нагадаємо, що раніше гендиректор компанії SpaceX Ілон Маск заявляв, що з членами екіпажу місії Inspiration4 все було добре.

Повідомлялося, що екіпаж складався з чотирьох осіб – двох чоловіків, і двох жінок. У космос відправилися засновник компанії Shift4 Payments Джаред Айзекман, який оплатив політ, а також дослідниця Сіан Проктор, співробітниця лікарні Хейлі Арсено та інженер Крістофер Семборскі.

Також відомий 90-річний голлівудський актор канадського походження Вільям Шетнер, зірка легендарного науково-фантастичного телесеріалу "Зоряний шлях" (Star Trek) здійснив політ у космос.

Так, він став найстаршою людиною, яка побувала в космосі.