Новини » Світ Читать эту новость на русском

Штати депортують росіянина за спробу кібератаки на Tesla

Електрокар Tesla. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Чоловік перебуває у СІЗО із серпня минулого року та має ще сплатити 15 тис. доларів компенсації

У Сполучених Штатах Америки до 10 місяців утримання під вартою і депортації з країни засудили громадянина Росії Єгора Крючкова, який намагався організувати кібератаку на комп'ютерну мережу компанії Ілона Маска Tesla. Про це повідомляє АР.
 
Згідно з документами суду, Крючков прибув із Росії в США у 2020 році. Там він вступив у змову з іншими особами та намагався підкупити одного зі співробітників Tesla, щоб той допоміг йому впровадити шкідливе програмне забезпечення у внутрішні комп'ютерні мережі. Воно повинно було надати зловмисникові доступ до системи, щоб потім, погрожуючи публікацією даних, вимагати від компанії викуп.

Як зазначається, 27-річний Крючков був затриманий і відправлений до СІЗО в серпні минулого року й вже практично відбув термін, який йому призначив суд.

Крім того, росіянин має виплатити майже 15 тис. доларів компенсації, після чого його депортують зі США.

До слова, у матеріалах Мін’юсту не уточнюється, на яку саме компанію готувалася атака. Однак засновник Tesla Ілон Маск раніше заявляв, що мішенню була саме фабрика в Неваді, де виробляють акумулятори.

Новини за темою: Tesla призупиняє продаж електромобілів за біткоїни

Раніше повідомлялося, що американська компанія Tesla може до 2022 року випустити в Китаї свій бюджетний електромобіль, ціна якого становитиме близько 25 тисяч доларів.