Росія не приклала жодних зусиль для припинення діяльності хакерів, - США

Фото з відкритих джерел

Президент США Джо Байден вже двічі закликав Путіна вжити заходів проти кіберзлочинців, що діють зі сторони Росії

У США заявили, що попередження, зроблені РФ відносно приховування кіберзлочинців, "не справили належного ефекту". У Штатах запевняють, що російський уряд не зробив жодних кроків щодо припинення діяльності хакерів. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми просили про допомогу і співробітництво щодо тих (кіберзлочинців, - ред.), хто, як ми знаємо, знаходиться в Росії, проти кого у нас є обвинувальні висновки, і ми не побачили ніяких дій", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що президент США Джо Байден вже двічі закликав Путіна вжити заходів проти кіберзлочинців, що діють зі сторони Росії, - перший раз на саміті в Женеві в червні, а місяцем пізніше в телефонній розмові.

Підкреслюється, що після перших переговорів у Білому домі відзначили зниження кількості атак з використанням програм-вимагачів, але це ніяк не пов'язують з діями Москви.

"Є відчуття, що ми можемо випустити кілька кіберпуль і вирватися з цієї ситуації. Це буде корисно в певних обставинах, якщо ми можемо зробити точний постріл по кіберагрессору і вибити його з мережі", - додають в США.

Новини за темою: Кібератака на США: Хакери зламали сервери Нацкомітету Республіканської партії

Нагадаємо, раніше у США заявили, що після кібератаки на трубопровідну компанію Colonial Pipeline і великого збитку, завданого кіберзлочинцями, уряд підвищує пріоритет розслідування атак програм-вимагачів до рівня тероризму.