Путін про можливу зустріч із Зеленським: Нам завжди є про що говорити

Президент РФ Володимир Путін за міжпарламентський діалог у "нормандському форматі" З відкритих джерел

За його словам, двом очільникам є про що говорити, маючи на увазі, сусідські відносини

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що йому завжди є що обговорити з українським очільником Володимиром Зеленським та розповів, що саме Україна пропонувала обговорити під час майбутньої зустрічі двох лідерів. Про це він сказав в ефірі російського телеканалу "Россия 24".

"Нам завжди є, про що говорити, маючи на увазі, що ми сусіди..." - сказав він.

Російський очільник також додав, що коли Україна пропонувала Росії провести переговори з Зеленським, то темою зустрічі хотіли зробити міжнародну безпеку.

"Це, звісно, важливий аспект ситуації у світі, міжнародна безпека для всіх, в тому числі і для Росії, і України. Але мені здається, у нас у двосторонніх відносинах стільки накопичилося проблем, що потрібно було б говорити про це", - підкреслив Путін.

Новини за темою: У МЗС України назвали умову зустрічі Зеленського і Путіна

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні запропонував президенту РФ Володимиру Путіну зустрітися на Донбасі. Зустріч може відбутися "в будь-якій точці, де йде війна", щоб максимально точно побачити та зрозуміти ситуацію.

Своєю чергою, очільник Росії Володимир Путін дав відповідь на пропозицію українського колеги, зазначивши, що готовий спілкуватися із Зеленським, проте не про ситуацію на Донбасі.

Згодом, український лідер вирішив все-таки провести зустріч із російським колегою, давши доручення своєму Офісу щодо початку її підготовки.

Крім того, Зеленський переконаний, що зустріч із главою Кремля Путіним обов’язково відбудеться. Він хоче провести її у Ватикані.