Президент Чехії знову потрапив у лікарню

Президент Чехії Мілош Земан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Чехії Мілош Земан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Йому належить зіграти ключову роль у формуванні майбутнього уряду після програшу партії прем'єра Андрія Бабіша на парламентських виборах

Президента Чехії Мілоша Земана в черговий раз госпіталізували. Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter речник президента Іржі Овчачек.

"Президент Чеської Республіки Мілош Земан на підставі рекомендації свого лікуючого лікаря проф. Мирослава Заворала погодився на госпіталізацію до Центрального військового госпіталю в Празі. Президент Республіки був госпіталізований у неділю, 10 жовтня 2021 року", - написав він.

Як повідомляється, Земана госпіталізували в Центральний військовий госпіталь у Празі. Незадовго до цього він провів зустріч з прем'єром Андрієм Бабішем.

Стан здоров'я 77-річного Земана опинився в центрі уваги, оскільки йому ще належить зіграти ключову роль в процесі міжпартійних переговорів і формування нового уряду за підсумками виборів до парламенту 8-9 жовтня.

Відомо, що перемогла коаліція ліберальних партій (Spolu, партія піратів і STAN), яка отримає 108 голосів у парламенті з 200 місць. Але формування нового уряду може ускладнити позиція президента Мілоша Земана, оскільки він говорив, що доручить цей процес лідеру партії-переможниці. Ним є Андрій Бабіш, оскільки Spolu - це політичний блок.

Новини за темою: У Чехії завершилися вибори: Партія чинної влади посіла друге місце

Як повідомлялося раніше, президента Чехії Мілоша Земана госпіталізували у вівторок, 14 вересня, вранці до Центрального військового госпіталю у Стршешовіце, Прага.