Президент Бразилії заявив, що його країна "практично перемогла" коронавірус

Президент Бразилії Жаїр Болсонару

Фото з відкритих джерел

Болсонару запевнив, що бразильський уряд зробив усе, щоб мінімізувати негативні наслідки пандемії

Президент Бразилії Жаїр Болсонару заявив, що його країна практично перемогла епідемію коронавірусу COVID-19, а журналісти приховують успіхи влади. Про це повідомляє Globo.

За словами Болсонару, бразильський уряд зробив усе, щоб мінімізувати негативні наслідки епідемії. Зокрема, станом на 11 вересня соціальну допомогу у зв'язку із коронавірусом там отримали 65 мільйонів осіб. 

"Уряд зробив усе, щоб мінімізувати її негативні наслідки. Була екстрена допомога, яку отримали 65 мільйонів людей, або ще була допомога кредитом мікро- і малим компаніям. Тобто, інвестували значні кошти та ресурси, щоб губернатори та мери не економили на здоров'ї та догляді за інфікованими ", - зназначив бразильський глава. 

Крім цього, президент наголосив, що Бразилія належить до тих країн, які найменше постраждали від пандемії COVID-19.  

Новини за темою: У Бразилії журналісти хочуть судитися з президентом, оскільки він міг їх заразити COVID-19 під час брифінгу

До слова, станом на ранок 11 вересня Бразилія перебуває третьою в антирейтингу за кількістю хворих на коронавірус. Від початку пандемії COVID-19 там заразилися понад 4,2 млн осіб, з них більше 130 тисяч померли, а 3,5 млн одужали. 

Нагадаємо, у червні президент Бразилії Жаїр Болсонару підтримав рішення уряду щодо обмеження доступу до статистики, яка стосується коронавірусу. Натомість він запевнив, що в країні розробляються інші заходи, які дозволять покращити повідомлення про нові випадки захворювання.