Португалія з 1 жовтня скасовує майже всі карантинні обмеження

Фото з відкритих джерел

Країна дозволить повну заповненість у ресторанах та культурних закладах

Уряд Португалії ухвалив рішення скасувати більшість чинних в країні карантинних обмежень. Про це повідомляє The Guardian.

Так, країна скасує майже усі обмеження, зокрема, дозволивши з 1 жовтня повну заповненість у ресторанах та культурних закладах.

"Оскільки більшість обмежень, встановлених законом, зникне, ми переходимо до етапу, який ґрунтується на відповідальності кожного громадянина", – сказав прем'єр-міністр Антоніо Коста.

Серед небагатьох карантинних заходів, що залишаться чинними й після 1 жовтня, – обов’язкове носіння масок у громадському транспорті, на великих публічних заходах, у будинках для літніх людей, лікарнях, торговельних центрах та гіпермаркетах.

Оскільки на сьогодні у Португалії вакциновано від коронавірусу 8,5 млн осіб, що становить 83,4% від усього населення, з 1 жовтня в країні відновлять роботу нічних клубів та барів, які були закриті з березня 2020 року, однак відвідувачам доведеться мати при собі цифрові сертифікати про COVID-щеплення або ж негативний тест на коронавірус.

Новини за темою: Данія повністю виходить з карантину

Нагадаємо, раніше змінились правила в'їзду до Чорногорії. З 14 вересня у країну впускають лише повністю вакцинованих іноземців.