Новини » Світ Читать эту новость на русском

Понад 200 білоруських мігрантів штурмом намагалися прорватися до Польщі

Понад 200 мігрантів штурмували білорусько-польський кордон
Понад 200 мігрантів штурмували білорусько-польський кордон Прикордонна служба Польщі

Напередодні правоохоронці затримали трьох осіб, які допомагали мігрантам нелегально перетнути кордон

На відрізку польсько-білоруського кордону в районі населеного пункту Черемха понад 200 мігрантів намагалася прорватися на територію РП.  Про це інформує Прикордонна служба Польщі.

"Учора, 24 листопада, на польсько-білоруському кордоні 375 осіб намагалися нелегально перетнути кордон. Щодо 56 іноземців прикордонники видали постанови про залишення території Польщі, затримано двох громадян Іраку. На ділянці, що охороняється прикордонною заставою у Черемсі, група з-понад 200 осіб штурмувала кордон", - йдеться у повідомленні.

Як повідомила поліція Підляського воєводства, напередодні правоохоронці затримали трьох осіб, які допомагали мігрантам нелегально перетнути кордон.

Зокрема, в населених пунктах Сейни, Єльонка і Бєльск Підляський затримано трьох кур’єрів, зокрема двох громадян України та громадянина Швеції, які перевозили загалом 14 осіб.

За інформацією Міноборони Польщі, до прикордонного району прибув естонський підрозділ інженерних військ, який допомагатиме відновлювати тимчасове загородження на кордоні, а також ремонтуватиме і будуватиме прикордонні дороги.

Новини за темою: Минулої доби півсотні мігрантів з Білорусі штурмували кордон Польщі

Нагадаємо, раніше ми писали, що за минулу добу нелегальні мігранти з території Білорусі намагалися 267 разів незаконно перетнути кордон із Польщею. Вони кидали в солдатів каміння і світлошумові гранати. Один боєць дістав поранення.