Новини » Світ Читать эту новость на русском

Південна Корея представила першу космічну ракету власного виробництва

Її планують запустити у жовтні 2021 року

Південна Корея презентувала першу повністю зібрану в країні модель космічної ракети власного виробництва. Її планують запустити у жовтні 2021 року. Про це повідомляє Yonhap.

Згідно з повідомленням, на реалізацію проєкту було виділено кошти в розмірі 2 трлн вон (1,79 млрд доларів).

Зібрана кваліфікаційна модель "Нурі" була транспортована та встановлена на стартовому майданчику в Космічному центрі Наро в Кохин. Там вона протягом місяця пройде всі випробування, під час яких перевірять зарядку паливних баків ракети та відокремлення від стартового майданчика, який також був розроблений за південнокорейською технологією.

До слова, у 2013 році Південна Корея успішно запустила свою першу в історії космічну ракету "Наро", хоча вона була побудована в Російській Федерації.

Новини за темою: SpaceX має намір у наступному році запустити плавучі космодроми

Нагадаємо, 29 квітня Китай запустив з космодрому Веньчан на ракеті Long March-5B Y2 перший модуль нової постійної космічної станції "Тяньгун" ("Небесний палац"), яка мала пропрацювати, як мінімум, 10 років.

Пізніше стало відомо, що китайська ракета-носій Long March 5B ("Чанчжен-5В") вийшла з-під контролю та почала падати за Землю зі швидкістю близько 29 тисяч км/год.

В результаті, уламки китайської неконтрольованої ракети Long March 5B впали в Індійський океан у західній частині від Мальдівських островів.