Переваги COVID-вакцини Pfizer для дітей переважують ризики, - регулятор США

Вакцинація дітей
Фото з відкритих джерел

Щеплення можуть бути доступні в Сполучених Штатах на початку листопада

Можливі переваги вакцинації Pfizer/BioNTech від COVID-19 дітям від 5 до 11 років переважують ризики рідкісних випадків запалення серця. До такого висновку прийшли вчені Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA), передає Reuters.

Раніше виробники вакцини заявляли, що їх щеплення показало ефективність проти коронавірусу в 90,7% в клінічних випробуваннях дітей від 5 до 11 років.

Зазначається, що у разі, якщо FDA дозволить імунізацію Pfizer/BioNTech для дітей від 5 до 11 років, це буде перша вакцина від COVID-19 для цієї вікової групи.

Підкреслюється, що щеплення можуть бути доступні в Сполучених Штатах на початку листопада.

Вакцини Pfizer/BioNTech та Moderna Inc пов'язані з рідкісними випадками запалення серця, що називається міокардитом, особливо у молодих чоловіків.

Однак співробітники FDA заявили, що, якщо припустити, що кількість випадків міокардиту, що спостерігаються в молодшій віковій групі, буде такою ж, як у дітей від 12 до 15 років, кількість госпіталізацій, яким запобігли, пов'язаних з COVID-19, перевищить кількість госпіталізацій, пов'язаних з міокардитом, в більшості проаналізованих сценаріїв.

Новини за темою: Вакцинація дітей від COVID-19: Коли щеплюватимуть неповнолітніх в Україні та яка ситуація в інших країнах

Нагадаємо, раніше ми писали, що Pfizer/BioNTech запросили ліцензію на вакцинацію проти коронавірусу дітей у віці від 5 до 11 років. Компанія протестувала вакцину у більш ніж 2200 дітей.