Новини » Світ Читать эту новость на русском

Переможці "Євробачення-2021" Måneskin зірвали виспуп української співачки Maruv

Telegram Super.ru

Вона мала виступати на розігріві невеликого закритого концерту італійського гурту

У Москві переможці "Євробачення-2021", італійський гурт Måneskin зірвав виступ епатажної української співачки Maruv. Про це йдеться у Telegram Super.ru.

Як зазначається, артистка повинна була виступити на розігріві невеликого закритого концерту Måneskin. Але за кілька хвилин до початку її вихід нібито скасували.

"У підсумку вихід Maruv постійно відкладали, а потім взагалі сказали, що гурт вирішив відмовитися від розігріву і в останній момент скасував будь-які виступи, крім свого. Maruv, яку багато хто встиг побачити мигцем, залишила майданчик", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що шанувальники української співачки були в захваті, коли дізналися про її появу на концерті Måneskin. Однак знаменитість так і не виконала жодної пісні.

Також Maruv не раз була помічена на виступах у Росії. Нещодавно артистка "засвітилася" на фестивалі "Нова хвиля" в Сочі. На заході вона з'явилася разом із забороненим в Україні Філіпом Кіркоровим.

Новини за темою: Соліст Måneskin оконфузився після перемоги на "Євробаченні"

Нагадаємо, що 22-го травня у Роттердамі відбувся гранд-фінал 65-го Євробачення. Переможцем конкурсу став італійський гурт Måneskin, за який віддали 524 голоси. А український гурт GO_A із 364 балами посів 5-ту сходинку.