Пандемія коронавірусу: Штам Delta зафіксували вже у 180 країнах

Фото з відкритих джерел

За останній тиждень у світі зареєстровано 3 931 221 випадок COVID-19 захворювань

Варіант коронавірусу B.1.617.2, який уперше виявили в Індії і який Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) маркує як "Дельта", зафіксували ще у шести країнах, загальна кількість яких склала 180. Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені ВООЗ.

Як зазначається, варіант B.1.1.7, який походить із Великої Британії і який ВООЗ класифікує як "Альфа", зафіксували у 193 країнах та територіях, варіант "Бета" (B.1.351) з Південної Африки – у 142 країнах та територіях, а варіант "Гамма" (P.1) з Бразилії – у 96.

Окрім цього, за останній тиждень (6-12 вересня) у світі зареєстровано 3 931 221 випадок захворювання на COVID-19, це є першим значним скороченням тижневих випадків за більш ніж два місяці. Усі регіони повідомили про зменшення кількості нових випадків порівняно з попереднім тижнем.

Кількість смертей, зареєстрованих у всьому світі за останній тиждень, також зменшилася у порівнянні з попереднім тижнем і склала 62 546.

Відомо, що Африканський регіон повідомив про збільшення кількості тижневих смертей на 7%, тоді як регіон Південно-Східної Азії повідомив про найбільше зниження – на 20%.

Новини за темою: Штам "Дельта" зафіксували щонайменше в 174 країнах світу, - ВООЗ

Нагадаємо, що раніше генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш закликав світову спільноту об'єднатися в боротьбі з коронавірусом. Пандемія коронавірусу несе загрозу не тільки життю і здоров'ю людей, але і призводить до поділів на багатих і бідних та інших проблем у всьому світі.