Новини » Світ Читать эту новость на русском

Німеччина та Ізраїль вилучили Україну зі списку країн з високим рівнем COVID-19

REUTERS

Потрапити у країни можна буде надавши сертифікат вакцинації, негативний ПЛР-тест або довідку, що людина вже перехворіла

Німеччина та Ізраїль визнали Україну державою з низьким ризиком поширення коронавірусу COVID-19. Про це повідомляють Deutsche Welle та The Times of Israel.

Згідно з повідомленням, Інститут інфекційних захворювань Роберта Коха (RKI) заявив, що Німеччина вилучила зі списку "небезпечних" країн Вірменію, Австрію, Азербайджан, Боснію і Герцеговину, Канаду, Кіпр, Косово, Ліван, Молдову, Чорногорію, Північну Македонію, Сербію, Україну та США.

Відповідне рішення набуде чинності у неділю, 13 червня.

Як зазначається, мандрівники, які перетинатимуть кордон Німеччини літаком, повинні будуть надати негативний результат тесту на коронавірус, сертифікат вакцинації або результати тесту на наявність антитіл після одужання від COVID-19.

Своєю чергою, уряд Ізраїлю з понеділка, 14 червня, скасовує заборону для своїх громадян на поїздки в Україну, Туреччину та Ефіопію.

Таке рішення прийнято у звʼязку з поліпшенням ситуації із коронавірусом у зазначених державах, і Ізраїль на початку наступного місяця планує дозволяти вакцинованим іноземним туристам відвідувати свою країну.

Зокрема, ізраїльтянам для виїзду в одну з вищевказаних країн потрібно буде подати запит до Комітету з особливих ситуацій, а всім, хто повертається, включаючи вакцинованих осіб, доведеться проходити 14-денний карантин.

Новини за темою: Ізраїль з 1 липня відкриється для індивідуального туризму

Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що з 1 липня країна відкриє свої кордони для всіх охочих туристів, за умови, якщо показник рівня захворюваності в їхніх державах становитиме нижче 200 на 100 тисяч осіб.