Названо кількість українців, які отримали COVID-вакцини у Польщі

Фото з відкритих джерел

Наразі у Польщі здійснено майже 30 млн щеплень

У Польщі станом на 30 червня частково чи повністю вакцинувалися майже 30 тисяч іноземців, з яких найбільшу групу становлять громадяни України, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на МОЗ Польщі.

Як зазначається, до кінця червня загалом 29 212 іноземців скористалися правом вакцинуватися проти COVID-19 у Польщі. Найбільшу групу серед них становлять громадяни України – понад 10,6 тисячі.

Українці вакцинуються на території Польщі на тих самих підставах, що й громадяни країни. Вакцина для них є безкоштовною.

Іноземці, які мають польський ідентифікаційній код (PESEL), отримують eлектронне направлення на щеплення автоматично, в іншому випадку потрібно отримати направлення у лікаря на підставі закордонного паспорта.

"Першу дозу вакцини або однодозову вакцину Janssen (Johnson & Johnson) отримали 10632 громадянина України, натомість дві дози – 1 797 українців", – наголошується у повідомленні.

Новини за темою: У МОЗ розповіли, чи планують в Україні проводити COVID-вакцинацію дітей

До слова, наразі у Польщі здійснено майже 30 млн щеплень, повністю вакцинувалися понад 13,7 млн осіб.

В Україні від початку вакцинальної кампанії 2 059 728 людей уже отримали першу дозу препарату, з яких 841 291 особа – повністю імунізована.