NASA зробило анімацію польоту на найдорожчий астероїд, вартістю $700 квінтильйонів

Анімація польоту на Psyche 16 Nerdist

Більшу частину астероїда Psyche 16 становлять дорогоцінні метали

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) презентувало анімацію майбутнього польоту на найдорожчий астероїд у світі – Psyche 16, вартість дорогоцінних металів якого оцінюють у $700 квінтильйонів. Про це повідомив Nerdist.

Як зазначається, наразі астероїд перебуває на відстані 370 мільйонів кілометрів від Землі, а його розміри сягають 214 × 181 × 145 км. Його склад становлять метали, зокрема дорогоцінні.

Відомо, що NASA планує відправити до астероїда однойменну місію Psyche у 2022 році. Але сам зонд прибуде на місце лише до 2026 року, оскільки тоді астероїд буде найближче до Землі.

А поки цього не сталося, NASA анімувало політ, на якому видно, як зонд наближається до астероїда, а потім пролітає через каньйони Psyche 16.

Також ближче до кінця відео NASA показує, як зонд виявляє шматки породи із вкрапленням золота.

За словами вчених, окрім великих запасів заліза і нікелю, на астероїді можна знайти платину та золото.

Однак астероїд цікавий ще й тим, що може виявитися ядром колишньої планети. Якщо теорія підтвердиться, дослідники вперше зможуть вивчити ядро планети, що дозволить зрозуміти, скільки дорогоцінних металів є в ядрі Землі.

Новини за темою: Дослідження NASA: Марсохід Perseverance добув вже другий зразок ґрунту планети

Нагадаємо, що раніше американський астронавт NASA Шейн Кімборо сфотографував італійську столицю Рим та Ватикан ввечері з Міжнародної космічної станції (МКС).