На Шрі-Ланці поліція арештувала "Місіс світу – 2019"

Фото з відкритих джерел

Вона поранила переможницю національного конкурсу, коли відбирала у неї корону

Поліція Шрі-Ланки заарештувала "Місіс світу – 2019" Керолайн Джурі після того, як вона нібито поранила переможницю цьогорічного національного відбіркового конкурсу краси, коли забирала у неї корону на сцені. Про це повідомляє BBC.

Разом із нею затримали й іншу учасницю інциденту модель Чулу Падмендеру. Їх звинувачують у нанесенні травм.

Нагадаємо, що у неділю, 4 квітня, у Шрі-Ланці відбувся національний конкурс краси (його переможниця далі представляє країну на конкурсі "Місіс світу"). На ньому перемогла Пушпіка Де Сільва. Колишня переможниця – Джурі – повинна була її коронувати. Замість цього вона зняла корону з голови Де Сільви, яка була міцно закріплена, заявивши, що Де Сільва не може носити цей титул, оскільки розлучена.

Пізніше переможниця заявила, що вона не розлучена, а просто не живе зі своїм чоловіком. Зазначимо, що у конкурсі "Місіс Шрі-Ланка" не можна брати участь розлученим жінкам. У цьому випадку корона переходить тій дівчині, що посіла друге місце. Так і у цьому випадку Джурі віддала корону дівчині із другого місця, а Де Сільва у сльозах покинула сцену.

Після цього вона повідомила у Facebook, що їй довелось звертатись до лікарні з травмою голови. Вона додала, що подасть до суду за "необґрунтоване та образливе" поводження з нею.

Врешті Де Сільву повторно коронували, а організатори конкурсу очікують, що Джурі публічно перепросить. Головний організатор конкурсу у Шрі-Ланці сказав: "Ми розчаровані. Те, як Керолайн Джурі поводилася на сцені, було ганьбою, і організація Mrs World вже почала розслідування з цього приводу".

Новини за темою: Відео дня: Тридцять найкрасивіших дівчат Таїланду звалилися з мосту в брудну воду

Раніше повідомлялося, що тверський районний суд Москви призначив головному редактору видання "Медіазона" Сергію Смирнову 25 діб арешту.