На Фарерських островах за ніч вбили близько 1500 дельфінів

Це полювання стало наймасштабнішим вбивством китоподібних із коли-небудь зареєстрованих у світі

На Фарерських островах (автономний регіон Данії) мисливці загнали на мілководдя і вбили 1428 білобоких дельфінів. Про це повідомляє природоохоронна організація Sea Shepherd.

За даними зоозахисників, у неділю вночі мисливці за допомогою швидкісних катерів і гідроциклів за кілька годин загнали велику зграю дельфінів до пляжу в селі Скалафьордур і вбили майже всіх із них.

Як зазначається, це найбільше полювання на дельфінів на Фарерських островах, де традиційно дозволений китобійний промисел. За даними організації, до цього наймасовішим вважалося вбивство 1200 чорних дельфінів у 1940 році.

Як відомо, на островах поширена традиція полювання на китів, у якій можуть брати участь представники місцевих громад.

Організація Sea Shepherd, яка з 1980-х виступає за її заборону, зазначила, що нинішнє полювання було нелегальним, адже багато учасників не мали ліцензії, яку на Фарерських островах видають людям, що пройшли навчання зі швидкого вбивання дельфінів.

Фотографії та відеозаписи, зроблені тієї ночі, показують, що багато поранених дельфінів, викинутих на берег, залишалися живими й продовжували ворушитися.

Також кадри демонструють, що деякі дельфіни отримали поранення від гребних гвинтів моторних човнів, через що повільно й болісно вмирали.

Новини за темою: Поблизу Мозамбіку виявили понад 100 мертвих дельфінів

Нагадаємо, раніше у Північному морі біля узбережжя Нідерландів знайшли близько сотні мертвих дельфінів, яких вимивало на берег протягом тижня. Справжня причина масового викиду на берег тварин залишається загадкою.