Новини » Світ Читать эту новость на русском

Мігранти з Білорусі знову штурмували кордон із Польщею: Поранено прикордонника

Польські прикордонники
Фото з відкритих джерел

Вони кидали в солдатів каміння і світлошумові гранати

За минулу добу нелегальні мігранти з території Білорусі намагалися 267 разів незаконно перетнути кордон із Польщею. Один боєць дістав поранення. Про це повідомив пресцентр прикордонної служби Польщі у Twitter.

Як зазначається, до однієї з груп мігрантів, які штурмували польський кордон, входили понад 100 агресивних іноземців. Вони кидали каміння в польських прикордонників.

При цьому, напад стався під контролем білоруських служб.

Також на ділянці, яку охороняє прикордонний пост у Мельнику, група із 40 агресивних нелегалів кидала в польських солдатів каміння, гілки дерев і світлошумові гранати.

За словами прессекретаря прикордонної служби Польщі Анни Михальської, під час атаки мігрантів один із прикордонників отримав травму голови, йому надали медичну допомогу.

Водночас вона наголосила, що усіх іноземців, яким вдалося прорватися до Польщі, затримали та наказали залишити територію країни.

Новини за темою: Минулої доби півсотні мігрантів з Білорусі штурмували кордон Польщі

Нагадаємо, що раніше на територію Польщі поблизу села Дубичі Церковні прорвалася група агресивно налаштованих нелегальних мігрантів.

Зокрема атака почалася із закидання камінням польських постів. Потім було засліплення ліхтариками та лазерами, через огорожу з колючого дроту перекинули дерев'яний місток, за допомогою якого мігранти почали намагатися прориватися.