Новини » Світ Читать эту новость на русском

Міг потрапити з напівфабрикатами: Китай висунув нову теорію щодо спалаху COVID

COVID-19 виявили на упаковках з морепродуктами Independent

Вчені закликають Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) перевірити цю версію

Експерти Центру з контролю і запобігання масових захворювань Китаю висунули теорію, що коронавірусну інфекцію COVID-19 могли завезти в Ухань разом з напівфабрикатами. Вчені закликають Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) перевірити цю версію, передає Global Times.

Як зазначається, фахівці провели порівняння інформації щодо хворих на коронавірус людей зі зразками, які були зібрані на упаковках напівфабрикатів. Відповідно до результатів, захворювання могло потрапити до Китаю з іншої країни або ж іншого району КНР.

До слова, влітку минулого року у місті Далянь був зафіксований локальний спалах коронавірусу серед співробітників компанії, яка займається торгівлею морепродуктів. Вже в жовтні того ж року, спеціалісти Центру з контролю і запобігання масових захворювань КНР відзначили, що захворювання могло потрапити на територію Уханю через імпорт продуктових товарів.

Новини за темою: ВООЗ про походження коронавірусу: Всі гіпотези залишаються в силі

Раніше повідомлялося, що представник Китаю при ООН у Женеві Чжень Сюй направив листа гендиректору ВООЗ Тедросу Аданому Гебреісусу із закликом розслідувати ймовірний витік коронавірусу з американської лабораторії військової бази Форт-Детрік та в лабораторії Університету Північної Кароліни.