Люксембург відкрив свої кордони для українців: Які умови в'їзду

Фото з відкритих джерел

Їх можна переглянути на інтерактивній карті МЗС

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Люксембург відкриває кордони для українців. Про це чиновник написав у своєму Twitter. 

"Люксембург відкривається для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС. + 1 країна ЄС, з якою відновлюємо повноцінну дію безвізу", - йдеться у повідомленні.

Міністр також зазначив, що детальні умови в’їзду можна переглянути на інтерактивній карті МЗС за посиланням

Відтепер для того, щоб відвідати Люксембург, слід мати при собі:

  • чинний біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (строк дії якого має перевищувати дату вашого запланованого виїзду з ВГЛ на 6 місяців);
  • документальне підтвердження мети вашої поїздки (картку резидента країни Євросоюзу або посвідку на проживання, резервування готелю, запрошення бізнес-партнеру тощо);
  • підтвердження вашої фінансової спроможності;
  • поліс медичного страхування, який визнається на території країн Євросоюзу.

Крім цього, перед посадкою у літак вимагатимуть представити один із сертифікатів:

  • Сертифікат про те, що ви були повністю вакциновані препаратом AstraZeneca, BioNTech/Pfizer, Johnson&Johnson або Moderna.
  • Сертифікат про одужання, який підтверджує, що особа перехворіла на COVID-19 та більш не потребує перебування на карантині. Має бути позитивний тест на COVID-19, дата видачі якого не перевищує 180 днів з моменту тестування (вважається, що протягом цього періоду повторне інфікування є малоймовірним).
  • Негативний тест на коронавірус.

Новини за темою: Франція відкрила свої кордони для українців: Що варто знати мандрівникам

Нагадаємо, раніше ми писали, що Швеція скасовує обмеження для необовʼязкових поїздок, зокрема туристичних, і дозволяє в'їзд громадянам України. Щоб потрапити до країни українцям потрібно мати негативний ПЛР-тест на коронавірус або сертифікат про повну вакцинацію.