Лікар Саакашвілі заявив, що експрезидент Грузії погодився на госпіталізацію

Міхеїл Саакашвілі

Міхеїл Саакашвілі

Reuters

Переведення до госпіталю не означає, що він більше не голодуватиме

Заарештований експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі погодився на госпіталізацію, проте він не має наміру припиняти голодування. Про це заявив особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпіані після його відвідання в Руставській пенітенціарній установі № 12, передає Грузия Online

"Міхеіл Саакашвілі готовий перейти до госпіталю. Це, зрозуміло, не відбудеться сьогодні або завтра. Може, в суботу-неділю, не знаю, коли це буде. Ще потрібно вирішити якісь маленькі питання з Міністерством охорони здоров'я та Мін'юстом. Це все я проясню завтра-післязавтра", - сказав лікар.

За словами Кіпіані, переведення Саакашвілі до госпіталю не означає, що він більше не голодуватиме.

"Я переглянув його аналізи, деякі кращі, деякі гірші", - додав він.

Новини за темою: У Грузії Міхеілу Саакашвілі висунули нове звинувачення: Що інкримінують
 

Нагадаємо, раніше ми писали, що консиліум грузинських лікарів рекомендував госпіталізувати заарештованого експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Госпіталізація експрезидента потрібна з профілактичною метою.

Як повідомлялося раніше, прем’єр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив про затримання експрезидента Міхеіла Саакашвілі.

За його словами, грузинські правоохоронці володіли інформацією про те, як Саакашвілі прямує з України до Грузії та його подальші пересування, і на основі цих даних змогли обрати час, коли для затримання були мінімальні перешкоди.

Згодом грузинські ЗМІ опублікували кадри затримання колишнього президента Грузії Саакашвілі в Тбілісі, яке відбулося 1 жовтня. На них видно, як затриманий йде у супроводі двох правоохоронців.

На початку жовтня стало відомо, що прокуратура пред'явила обвинувачення в рамках розслідування про незаконний перетин державного кордону Саакашвілі громадянам Зурабу та Шалві Цоцорія, які доставили політика на своїй машині з Поті до одного із селищ у регіоні Самегрело.

Як відомо, у Грузії Саакашвілі проходить за декількома кримінальними справами. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, щойно він перейде кордон.