Новини » Світ Читать эту новость на русском

Латвія повертає масковий режим у громадському транспорті

Фото з відкритих джерел

Наразі обмеження запроваджуються на один місяць

Латвія з середи, 7 жовтня, повертає зобов’язання носити маску у громадському транспорті. Про це повідомляє Delfi.

Як зазначається, з цього дня пасажири, за винятком дітей віком до 13 років, повинні одягати маску, що закриває ніс і рот. Виняток становитимуть також люди, які не можуть повноцінно рухати однією з рук чи за станом здоров’я мають проблеми з координацією рухів, людей з психічними розладами тощо. 

Наразі обмеження запроваджуються лише на один місяць - до 6 листопада включно, сподіваючись таким чином сповільнити зростання кількості заражень та уникнути жорсткіших карантинних заборон.

Наприкінці цього терміну планують подивитися, як обмеження вплинуло на статистику захворюваності. Якщо кількість заражень стабілізується або зменшиться, масковий режим можуть знову скасувати, але якщо піде вгору - не виключають посилення обмежень.

Протягом останнього тижня у Латвії зареєстрували найбільші показники нових заражень за увесь час епідемії, найбільший 30 вересня - 95 випадків. За останню добу повідомили про 40 нових хворих та одного померлого.

З початку епідемії у Латвії зареєстрували 2126 підтверджених заражень коронавірусом та 39 смертей, 1307 хворих вже одужали. За цей час здійснили близько 337 тисяч тестів.

Новини за темою: У ЄС розпочали перевірку препарату від коронавірусу через побічні ефекти

Раніше повідомлялося, що в Україні за минулу добу кількість осіб, які померли від ускладнень COVID-19 збільшилася на 33, тепер кількість летальних випадків в країні становить 4 430