Китайський космічний корабель із трьома тайкунавтами повертається на Землю

Китайський космічний корабель "Шеньчжоу-12" Фото з відкритих джерел

Всі троє космонавтів жили й працювали в "Тяньхе" протягом 90 днів, що є найтривалішим перебуванням китайських тайкунавтів у космосі

Китайський космічний корабель "Шеньчжоу-12", на борту якого знаходяться китайські тайкунавти Не Хайшен, Лю Бомін і Тан Хунбо, відокремився від основного модуля космічної станції "Тяньхе" сьогодні, 16 вересня, о 8:56 ранку за пекінським часом. Про це повідомляє "Сіньхуа".

Зазначається, що всі троє космонавтів жили й працювали в "Тяньхе" протягом 90 днів, що є найтривалішим перебуванням китайських тайкунавтів у космосі.

Як пише CGTN, очікується, що "Шеньчжоу-12" приземлиться на посадковому майданчику Dongfeng в автономному районі Внутрішня Монголія на півночі Китаю.

Новини за темою: SpaceX запустила у космос повністю цивільний екіпаж у рамках місії Inspiration4

Нагадаємо, раніше ми писали, що китайський марсохід подолав на Червоній планеті відстань більше ніж 800 метрів. Апарат перебуває на Марсі протягом останніх 82 солів (марсіанська доба, яка довша за земну на 40 хвилин).

Раніше повідомлялося, що у Китаї представили перший в країні марсохід. Сталося це на церемонії відкриття цьогорічного Дня космосу, яка проходила в Нанкіні, столиці східно-китайської провінції Цзянсу.