Китай запропонував "Талібану" допомогу у боротьбі з коронавірусом і продовольство

CRI

Китай дарує афганцям 3 мільйони доз вакцини

Китай запропонував уряду руху "Талібан" продовольство та допомогу у боротьбі з коронавірусом. Про це заявив міністр закордонних справ Китаю Ван Ї.

Чиновник наголосив, що сусідні з Афганістаном країни повинні "зіграти унікальну роль не тільки у вирішенні їхніх "законних" проблем, але й у створенні сприятливих зовнішніх умов для відновлення стабільності в Афганістані".

Він запропонував допомогти Афганістану у боротьбі з коронавірусом.

Так, наприклад, Китай дарує афганцям 3 мільйони доз вакцини.

Крім того, Китай вирішив терміново надати гуманітарну допомогу: продовольство, зимові приналежності та ліки на суму 200 мільйонів юанів (майже $31 мільйон).

Зазначається, що після того, як будуть виконані "умови безпеки", Китай готовий допомогти Афганістану у реалізації проєктів, які допоможуть поліпшити умови життя людей, і, в межах своїх можливостей, підтримати мирне відновлення Афганістану та економічний розвиток.

Крім цього, Китай заявив, що вітає закінчення "тритижневої анархії" в Афганістані зі створенням нового тимчасового уряду "Талібану" в Кабулі.

Новини за темою: "Талібан" оголосив про взяття під контроль провінції Панджшер

Нагадаємо, раніше терористичний рух "Талібан" оголосив новий склад уряду Афганістану. Нинішній склад буде тимчасовим, а не постійним.