Новини » Світ Читать эту новость на русском

Косово висилає двох дипломатів Росії за шкідливу діяльність

Косово. Фото: Shutterstock
Косово. Фото: Shutterstock

Їх визнали небажаними особами і наказали покинути країну

Президент Косова Вьоса Османі оголосила двох російських дипломатів персонами нон ґрата за шкідливу діяльність. Про це вона повідомила у своєму Facebook.

За її словами, на цьому тижні вона попросила заступника прем'єр-міністра, главу МЗС країни Доніка Гервалла-Шварца оголосити персонами нон ґрата двох співробітників офісу зв'язку Росії в Косові. Вона зазначила, що російські дипломати вели шкідливу діяльність, яка порушила національну безпеку і конституційний лад країни.

"Сьогодні МЗС видав постанову про визнання цих двох російських чиновників небажаними особами й одночасно повідомив правоохоронні органи та відповідні органи про його виконання", – додала Османі.

Президент підкреслила, що Косово прихильне до боротьби зі згубним впливом Росії і її сателітів в регіоні, які прагнуть підірвати досягнення країни і її партнерів – США, НАТО і ЄС.

Новини за темою: НАТО вдвічі скоротило місію Росії: Виганяють 8 дипломатів

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Румунії на тлі висилки російських дипломатів з європейських країн оголосило персоною нон ґрата помічника військового аташе Росії Олексія Гришаєва.