Конгрес США погодив збільшення військової допомоги Україні у 2022 році

Конгрес США Фото з відкритих джерел

Поправки до держбюджету США передбачають збільшення допомоги на 50 млн доларів

Нижня палата Конгресу Сполучених Штатів Америки схвалила поправки до проєкту оборонного бюджету США на наступний 2022 рік. Зокрема, сума військової допомоги Україні збільшується на 50 млн доларів. Про це повідомляє "Голос Америки".

Згідно з повідомленням, тепер Україна отримає 300 млн доларів безпекової допомоги.

Також, законопроєкт пропонує збільшити присутність американських військ на східному фланзі НАТО - у Польщі, Румунії та Балтійських країнах.

Серед інших, конгресмени хочуть запровадити нові санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2", використання титану з України, а також обмеження проти Росії, російських олігархів, високопосадовців та медійних осіб.

До слова, далі законопроєкт про оборонний бюджет США на 2022 рік має схвалити Палата представників Сполучених Штатів. Для остаточного затвердження потрібно, щоб документ з таким самим змістом ухвалили в Сенаті. Сам закон вступає в силу після підписання президентом США Джо Байденом.

Новини за темою: У Міноборони пообіцяли виплатити заборгованість військовим у жовтні: Що відомо

Як повідомлялося раніше, комітет з питань асигнувань Палати представників США схвалив законопроєкт щодо асигнувань Державного департаменту, закордонних операцій та суміжних програм на 2022 фінансовий рік, згідно з яким не менше 481,5 млн доларів мають бути виділені на реалізацію програм допомоги Україні.