Компанію експрезидента США Трампа звинуватили в низці податкових злочинів

Дональд Трамп REUTERS

Вайссельберга і Trump Organization звинуватили в шахрайстві, крадіжках в великих розмірах, кримінальному податковому шахрайстві і фальсифікації ділових документів

Компанія колишнього президента США Дональда Трампа Trump Organization і її фінансовий директор Аллен Вайссельберг були звинувачені в податкових злочинах. Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що в обвинувальному висновку з 15 пунктами Вайссельбергу і Trump Organization пред’явили звинувачення в шахрайстві, крадіжках в великих розмірах, кримінальному податковому шахрайстві і фальсифікації ділових документів.

За словами прокурорів, компанія оплачувала своїм співробітникам оренду, комунальні послуги, гараж, шкільні витрати та інші витрати на прожиття, не декларуючи їх належним чином, "щоб вони могли платити і платили федеральні, державні та місцеві податки в сумах, які були значно менші за суми, які мали бути сплачені".

Підкреслюється, що схема була "організована високопоставленими керівниками" у компанії експрезидента.

За словами прокуратури, Аллен Вайссельберг був "одним з найбільших приватних бенефіціарів".

Він отримав 1,7 млн доларів незаконних платежів, включаючи орендну плату, рахунки і плату за гараж для своєї квартири на Манхеттені, а також витрати на навчання членів своєї сім'ї.

Вайссельберг був звинувачений окружним прокурором Манхеттена в тому, що не повідомив належним чином про ці привілеї.

Зазначається, що сам фінансовий директор компанії і юрист Trump Organization не визнали себе винними.

У заяві вони зазначили, що "це несправедливо; це політика", а соратника Трампа "окружний прокурор Манхеттена використовує як пішака в спробі завдати шкоди колишньому президенту".

Відмічається, що це стало першим звинуваченням у кримінальному правопорушенні проти компанії колишнього президента після багаторічного розслідування, проведеного нью-йоркською прокуратурою.

Особисто проти Трампа не висунули жодних звинувачень.

Новини за темою: Коен подав в суд на Trump Organization і вимагає повернути йому 1,9 млн доларів

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура Нью-Йорка заявила, що проводить кримінальне розслідування щодо бізнес-імперії колишнього президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Trump Organization.