Новини » Світ Читать эту новость на русском

Канада дозволив своїм громадянам подорожувати в Україну

Канада
Фото з відкритих джерел

МЗС Канади радить лише утриматися від поїздок у Крим та Донецьку та Луганську області

Міністерство закордонних справ Канади скасувало рекомендацію для своїх громадян утриматися від поїздок в Україну, однак, у разі подорожей, закликають туристів "бути дуже обережними". Про це повідомляє пресслужба МЗС Канади.

Водночас, відомство радить своїм громадянам утриматися від відвідування з не суттєвими цілями АР Криму, а також Донецької і Луганської областей.

Також у МЗС Канади додали, що відповідні рекомендації не є обов'язковими для виконання подорожуючими, однак вони впливають на дію страховок та інших послуг.

Новини за темою: У Канаді подали заявку на сертифікацію таблеток від коронавірусу

Нагадаємо, раніше брюссельський журналіст Рікард Йозвяк повідомляв, Європейський Союз має намір до кінця тижня виключити Україну з переліку безпечних для подорожей країн.

Своєю чергою, речник МЗС України Олег Ніколенко заявив, що ЄС може виключити Україну із зеленого списку безпечних країн за умови погіршення COVID-ситуації в нашій країні. Ухвалення відповідного рішення не скасовує безвіз, воно лише вводить "тимчасові обмеження на несуттєві (туристичні) поїздки" задля протидії поширенню коронавірусу.