Ізраїль знищив вежу в Газі, де були офіси іноземних ЗМІ. Відео

Обстріл вежі "Аль-Джалаа" у секторі Гази Al Jazeera

Ізраїльські військові заявляють, що ХАМАС використовував будівлю як живий щит

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) здійснила обстріл сектора Гази та знищила вежу "Аль-Джалаа", в якій були розташовані офіси низки провідних міжнародних ЗМІ. Про це повідомляють у Twitter військові ЦАХАЛ. 

Згідно з повідомленням, у будівлі були розташовані офіси Associated Press, Al Jazeera та низки інших. Відомо, що за годину до обстрілу ізраїльська сторона попередила про авіаудар, аби люди змогли евакуюватися з вежі та сусідніх офісів і квартир. 

Новини за темою: Ізраїль піддався ракетному обстрілу з території Сирії

Також Ізраїль звинуватив Палестину в тому, що вони використовують працівників медіа як живий щит. 

Як зазначається, ЦАХАЛ стверджує, що у вежі "Аль-Джалаа" розташовувалися офіси кількох ЗМІ, але насправді всю будівлю використовувала військова розвідка ХАМАС.

Новини за темою: В Ізраїлі мобілізували сім тисяч резервістів

Нагадаємо, раніше в Єрусалимі між палестинцями та ізраїльськими правоохоронцями сталися масові зіткнення. Внаслідок цього понад 160 осіб були поранені.

Увечері 11 травня, у Тель-Авіві спрацювали сирени повітряної тривоги. Надходили дані про ракетний обстріл міста із сектора Гази. Ракетний обстріл Тель-Авіва почався після заяви представника бойового крила палестинського руху ХАМАС почати завдавати удару по місту.

За минулу ніч, з 14 на 15 травня, з сектора Гази в напрямку Ізраїлю було запущено 200 ракет.