Ізраїль з 1 липня відкриється для індивідуального туризму

Ізраїль Фото з відкритих джерел

В'їзд буде дозволено туристам, які пройшли COVID-вакцинацію, або ж тим, які вже перехворіли

Міністр туризму Ізраїлю Оріт Фаркаш-Коен заявила, що країна з 1 липня вирішила відкрити свої кордони для індивідуального туризму. Однак потрапити в Ізраїль зможуть тільки туристи з імунітетом до коронавірусу, передає newsru.co.il.

За її словами, рішення про відкриття індивідуального туризму було узгоджено з Міністерством охорони здоров'я та Міністерством внутрішніх справ Ізраїлю. В'їзд буде дозволено туристам, які пройшли вакцинацію від коронавірусу, або ж тим, які перехворіли на COVID-19.

Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Ізраїлю Арьє Дері зазначив, що ухвалив рішення дозволити в'їзд іноземним туристам за спрощеною процедурою з країн з низьким рівнем захворюваності. Список таких країн буде щотижня оновлювати МОЗ.

Нові правила в'їзду в Ізраїль будуть опубліковані пізніше. Наразі в Ізраїль пропускають організовані групи іноземних туристів.

Новини за темою: Франція відкрила кордони для щеплених туристів: Які умови в’їзду для українців

Раніше повідомлялося, що влада Ізраїлю вирішила продовжити термін дії обмежень на виліт з Ізраїлю в "червоні" країни і прибуття з них до 13 червня 2021 року.