Ізраїль посилює правила в'їзду через зростання випадків COVID-19

Фото з відкритих джерел

Вимога про тест перед приїздом також продовжує діяти

З огляду на ріст захворюваності на коронавірус COVID-19 влада Ізраїлю посилила правила в'їзду в країну. Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, тепер усі подорожувальники після прибуття в країну повинні в аеропорту чи на прикордонних повинні здати ПЛР-тест на і до отримання результату перебувати в карантині.

Відомо, що вимога поширюється на всіх громадян будь-якого віку, які прибувають в Ізраїль. Не є винятком вакциновані особи, а також ті, хто одужав від COVID-19.

Новини за темою: В Ізраїлі склав присягу новий президент країни Іцхак Герцог

Окрім цього, далі продовжує діяти правило про негативний ПЛР-тест, який мандрівникам потрібно зробити не менше ніж за 72 години до в'їзду в Ізраїль.

Як зазначається, також необхідно заповнити бланк декларації для в'їзду в Ізраїль, документ слід показати представникам авіакомпанії під час посадки на літак.

Іноземним громадянам, які планують потрапити в Ізраїль через прикордонні переходи, також необхідно отримати спеціальний дозвіл від Управління з народонаселення й імміграції.

Новини за темою: Словаччина змінила правила в'їзду і проходження карантину: Що вони передбачають

Нагадаємо, влада Мальти з 14 липня обмежила в'їзд в країну тільки для осіб, які мають сертифікати про вакцинацію від коронавірусу.