Новини » Світ Читать эту новость на русском

Іранські слідчі допитали десятки військових у справі про збиття українського літака, – посол

Шістьох військових затримали, проте трьох відпустили під заставу

Залишки літака "МАУ", який збили в Ірані Фото з відкритих джерел

Слідчі Військової прокуратури Ірану допитали десятки військовослужбовців усіх категорій у справі про збиття літака "МАУ". Про це повідомив посол Ірану в Україні Манучехр Мораді в інтерв’ю "Укрінформу".

За словами дипломата, розслідуванням справи в Ірані займається військовий трибунал, а не звичайний цивільний суд. Мораді заявив, що предметом уваги військового прокурора та суду є необхідність ретельного розслідування та уваги до всіх можливих гіпотез.

На питання журналістів про те, чи є заарештовані серед вищого командування армії країни у справі про збиття українського літака, Мораді сказав, що не може назвати імен, але відомо, що були затримані 6 осіб, троє з яких першого ж дня були заарештовані, а інші троє людей були відпущені під заставу. "Проте в процесі широкого розслідування, здійсненого на його польовому етапі, слідчими були викликані та допитані десятки представників усіх категорій військовослужбовців – від оператора і до посадовців вищих рівнів", – резюмував посол.

Новини за темою: Канада вимагає від Ірану подробиць щодо збиття українського літака

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін прокоментував заяви Організації цивільної авіації Ірану щодо даних із чорних скриньок збитого в січні цього року літака авіакомпанії "МАУ". Він наголосив, що українська сторона і надалі докладатиме зусиль в межах переговорного процесу, аби притягнути Іран до міжнародної правової відповідальності.