Новини » Світ Читать эту новость на русском

Іран під час навчань обстріляв корабель з екіпажем, десятки загиблих

Ілюстративне фото REUTERS

Іранський есмінець запустив протикорабельну ракету в фрегат "Конарак"

Іранський ескадерний міноносець"Джамаран" під час військових навчань обстріляв інший військовий корабель з екіпажем, у результаті десятки осіб загинули. Про це повідомляє агентство AAA у Twitter.

Як зазначається, трагедія трапилася в Оманський затоці. За даними видання, в результаті цього фрегат "Конарак" затонув, а весь його екіпаж з 40 осіб загинув.

Тоді як журналіст Тагвей Бабак, в свою чергу, зазначив, що есмінець запустив протикорабельну ракету в судно, на борту якого було 30 осіб.

За інформацією центру аналізу стратегій і технологій, атакований катер, по всій видимості, не встиг відійти на достатню відстань від виставленої мішені. Відзначається, що затоплений корабель був повторно введений до складу іранського флоту після переозброєння в 2018 році.

Нагадаємо, нещодавно іранський Корпус вартових Ісламської революції після попередніх невдалих спроб заявив про успішний запуск військового супутника. Запуск відбувся в період високої напруженості у відносинах Ірану та США через ядерні і ракетні програми Тегерана.