Ілон Маск зізнався, що має психічний розлад

Ілон Маск Фото з відкритих джерел

При цьому він додав, що не соромиться хвороби

Генеральний директор SpaceX і Tesla Ілон Маск зізнався, що має психічні розлади і не приховує цього. Про це він повідомив під час свого виступу в ролі ведучого музичної гумористичної передачі Saturday Night Live на телеканалі NBC.

"Для мене честь стати ведучим Saturday Night Live. Мій виступ сьогодні - історичний, адже я стану першим ведучим SNL з синдромом Аспергера. Принаймні першим, хто в цьому зізнався", - зазначив Маск. 

При цьому винахідник пожартував щодо своїх дотепних публікцій у Twitter, що нерідко викликають шквал емоцій у читачів. 

"Але так вже працює мій мозок", - пояснив він. 

Також мільярдер назвав причину свого успіху. 

"Я перевинайшов електроавтомобілі і відправляю людей на Марс на космічному кораблі. Ви правда думали, що я при цьому буду звичайним спокійним хлопцем?", - резюмував Маск. 

Синдром Аспергера - психічний розлад, що характеризується вираженими труднощами в соціальному спілкуванні, сприйнятті навколишнього світу і стереотипним, повторюваним комплексом інтересів і занять.

Новини за темою: Ілон Маск виступить в ролі телеведучого розважальної передачі

Нагадаємо, раніше Ілон Маск записав пісню про невзаємозамінні токени (NFT). Тривалість його авторської пісні у стилі техно складає 2 хвилини 20 секунд. У ній він часто використовує слова "NFT" та "комп’ютер".