Грузія збирається подати заявку на вступ до ЄС у 2024 році

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі. Фото: svoboda.org

У країні підготували всеосяжний план дій, у якому міститься багато ініціатив і реформ

Грузія має намір прийняти комплекс реформ та модернізувати всю країну, щоб у 2024 році подати заявку на вступ до Європейського Союзу. Про це заявив прем'єр-міністр країни Іраклі Гарібашвілі під час свого виступ на 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, передає "Укрінформ".

"Ми підготували всеосяжний план дій, у якому міститься багато ініціатив і реформ, які приведуть до подання нашої заявки на членство в ЄС у 2024 році.

Переважна більшість населення Грузії рішуче підтримує саме таку долю країни. Ми не заспокоїмося, поки не станемо членами Європейського Союзу і НАТО. Це означає, що ми й далі будемо проводити реформи, модернізувати всю нашу країну, кожен аспект нашої демократії та економіки, щоб відповідати найвищим глобальним стандартам", - наголосив Гарібашвілі.

Новини за темою: "Ми не є клубом для обраних": Польща виступила за вступ України до Євросоюзу

Раніше повідомлялося, що Україна, Грузія і Молдова можуть скористатися своїм правом і подати заявки на вступ до Європейського Союзу згідно зі ст. 49 Договору про ЄС.

"Ми підтверджуємо свою непохитну відданість продовженню процесу нашої інтеграції до Європейського Союзу шляхом комплексних реформ, спрямованих на зміцнення наших демократичних інститутів, і поступовому наближенню нашого законодавства у відповідних сферах до ключових елементів права ЄС", - вказано в декларації Батумського саміту.