Греція відкривається для туристів: Працюватимуть пляжі та музеї

Епідемія COVID-19 у Греції Reuters

Влада країни сподівається відродити туризм в країні, попри пандемію коронавірусу

Греція послабила карантинні обмеження, і з 15 травня буде готова впускати іноземних мандрівників до країни. Про це повідомив прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс, передає Reuters.

Як зазначається, із 8 травня в країні почали працювати приватні пляжі. Під час відпочинку біля моря туристи мають дотримуватися протиепідемічних заходів. Зокрема, парасольки мають бути розміщені на дистанції щонайменше чотири метри одна від одної. Окрім цього, на пляжах будуть проводити регулярну дезінфекцію і перевіряти співробітників пляжних барів та інший персонал на наявність COVID-19.

При цьому додається, що поєднання широкомасштабного тестування, імунізації й проведення більшості заходів на свіжому повітрі значно покращить ситуацію. Відтак, влада Греції сподівається, що мандрівники зможуть відпочити в їхній країні безпечно.

Окрім цього, керівник пляжу в Приморському передмісті Алімос Нікос Веньєріс зазначив, що його сфера покладає надії на туризм. 

"Ми – одне з місць на Афінській рив'єрі, яке приймає багато туристів, тому кількість відвідувачів з-за кордону буде відігравати велику роль у наших фінансах", – зауважив він.

Згідно із вказаними даними на інтерактивній карті Міністерства закордонних справ України стосовно подорожей за кордон, Греція ще не впускає туристів з України, за винятком тих, які мають дозвіл на проживання в Греції, країнах-членах Євросоюзу та Шенгенської зони (з посвідками).

Новини за темою: Прикордонники розповіли, куди українці їдуть подорожувати

Раніше повідомлялося, що Кіпр із 10 травня почне приймати мандрівників, які були вакциновані від коронавірусу. Таким чином, вони не матимуть відбувати карантин чи надавати негативний тест на COVID-19.