Гренландія заборонила невакцинованим користуватися транспортом та ресторанами

Гренландія EPA-EFE

Водночас у громадському транспорті та закладах харчування не будуть вимагати підтвердження вакцинації, оскільки влада довіряє суспільству

Премʼєр-міністр Гренландії Муті Егеде заявив, що громадським транспортом та закладами харчування зможуть користуватись лише ті громадяни, які отримали принаймні першу дозу вакцини від коронавірусу. Про це повідомляє The Local Denmark.

Водночас у громадському транспорті та закладах не будуть вимагати підтвердження вакцинації, оскільки влада довіряє суспільству, яке, своєю чергою, має розуміти всю серйозність ситуації. Без вакцинації у громадському транспорті можуть їздити ті пасажири, які прямують у рідні міста. Таксі не підпадають під дію правила.

Крім того, нещепленим буде заборонено користуватися кафе, ресторанами і спортзалами. Заборона буде діяти щонайменше до кінця липня.

Як відомо, населення Гренландії приблизно 56 тисяч осіб, з них 18 915 повністю вакциновані. Першу дозу отримали 32 724 людини. Наразі на автономній території Данії зареєстровано 29 підтверджених активних випадків коронавірусу, що є найвищим числом з початку пандемії.

"Ми всі повинні взяти на себе відповідальність і проявити велику обережність, оскільки ми ще не знаємо, чи це штам "Дельта", який поширюється набагато швидше, ніж більш ранні штами, чи ні", — зазначив Егеде.

Новини за темою: Франція скасувала ПЛР-тест для вакцинованих українців

Нагадаємо, раніше уряд Греції вирішив посилити карантинні обмеження у зв’язку з різким збільшенням випадків зараження коронавірусом. Нині заклади просто неба будуть обслуговувати лише вакцинованих туристів.