Зірка "Стартреку" відправляється в космос на кораблі New Shepard: Що відомо

Голлівудський актор Вільям Шетнер ВВС

Якщо політ буде успішним, він стане найстаршою людиною, яка побувала в космосі

Відомий 90-річний голлівудський актор канадського походження Вільям Шетнер, зірка легендарного науково-фантастичного телесеріалу "Зоряний шлях" (Star Trek), в середу здійснить політ у космос. Про це повідомив BBC.

Як зазначається, актор стане одним з членів екіпажу суборбітального корабля New Shepard компанії Blue Origin бізнесмена Джеффа Безоса.

Загалом Шетнер прославився роллю капітана Кірка в перших сезонах "Зоряного шляху". Якщо політ буде успішним, він стане найстаршою людиною, яка побувала в космосі.

Повідомляється, що політ зірки кінематографу триватиме близько 10 хвилин. Апарат корабля New Shepard підніметься на висоту трохи більше 100 км, яку багато хто вважає кордоном космосу. Протягом короткого часу екіпаж відчуватиме невагомість і зможе бачити округлі обриси Землі.

"Є якась таємнича сила в тому, щоб відправитися в космос, бути ближче до зірок і опинитися в невагомості. Я буду захоплюватися видом космосу. Я хочу подивитися на земну кулю і насолодитися її красою і силою", - наголосив Шетнер.

Крім цього, він повинен стати першим з "Зоряного шляху", кому з кінематографічного космосу вдалося відправитися у справжній.

Новини за темою: Розпочалася активна робота над запуском українського космонавта, - Тафтай

Також в космос відправляться ще три людини: віцепрезидент Blue Origin Одрі Пауерс, співзасновник компанії Planet Кріс Бошуїзен і Глен де Вріс - менеджер французької корпорації з виробництва медичного програмного забезпечення Dassault Systèmes.

Старт New Shepard запланований на 14:00 за Гринвічем (17:00 за Києвом).

Новини за темою: Французький астронавт ESA сфотографував осінній Київ з космосу

Як повідомлялося раніше, Американський підприємець, найбагатша людина світу Джефф Безос здійснив політ в космос на кораблі власної компанії Blue Oragin разом трьома космічними туристами. Вони знаходилися у невагомості кілька хвилин.