Генсек ООН закликав світ об’єднатися в боротьбі з коронавірусом

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш

За його словами, пандемія COVID-19 несе небезпеку всьому світу

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш закликав світову спільноту об'єднатися в боротьбі з коронавірусом. Про це йдеться в його заяві під час трансляції 76-ї сесії Генасамблеї ООН.

За його словами, пандемія коронавірусу несе загрозу не тільки життю і здоров'ю людей, але і призводить до поділів на багатих і бідних та інших проблем у всьому світі.

"Пандемія продовжує загрожувати життю, умовам життя та майбутньому. Ці виклики ускладнюються розколом, який загрожує миру і поділом на багатих та бідних", – зазначив генсек ООН.

Також він додав, що світовій спільноті потрібно об'єднати зусилля в боротьбі з пандемією.

"Пора зосередитися на боротьбі із загальним ворогом – пандемією... Необхідно активізувати зусилля з вакцинації від коронавірусу і реагування на зміну клімату. Війнам проти один одного необхідно покласти край", – наголосив Гутерреш.

Новини за темою: Зеленський планує здійснити візит до Нью-Йорка на сесію Генасамблеї ООН

Нагадаємо, що раніше в Нью-Йорку (США) почала свою роботу 76-а сесія Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй (ООН). Першочерговою темою переговорів залишається ситуація в Афганістані, де радикальний ісламський рух "Талібан" захопив владу.

Також центральною темою була боротьба з пандемією коронавірусу COVID-19.