Генсек ОБСЄ завтра відвідає РФ: На порядку денному буде й Україна

Хельга Шмід Радіо Свобода

Сергій Лавров буде скаржитися на те, що Україна нібито не хоче виконувати Мінські домовленості

Генеральний секретар ОБСЄ Хельга Шмід у понеділок, 21 червня, відвідає Російську Федерацію для зустрічей з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим та іншими чиновниками. На порядку денному буде й урегулювання конфлікту в Україні. Про це повідомляють пресслужба ОБСЄ та пресслужба МЗС Росії.

Як зазначається, Шмід та російські посадовці обговорять широке коло регіональних та тематичних питань, які стосуються безпеки та стабільності в ОБСЄ.

Своєю чергою, в російському відомстві повідомили, що Лавров хоче обговорити з генсеком ОБСЄ роботу Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі, а також діяльність спостерігачів ОБСЄ на території України.

Зокрема, Лавров буде скаржитися на те, що Україна нібито не хоче виконувати Мінські домовленості, а також спробує вмовити ОБСЄ "вплинути" на українську сторону для того, щоб Київ почала прямі переговори з ОРДЛО.

Новини за темою: Через РФ мандат місії ОБСЄ продовжили на скорочений термін, - МЗС

Нагадаємо, раніше представниця діючого голови ОБСЄ Хайді Грау заявила, що для імплементації Мінських домовленостей знадобляться додаткові зусилля і політична воля сторін.