Франція відкрила кордони для щеплених туристів: Які умови в’їзду для українців

Фото з відкритих джерел

Французький уряд поділив всі країни світу на три зони за поширенням коронавірусу, і для громадян кожної із них прописані різні умови на в'їзд до країни

Уряд Франції ухвалив рішення про відкриття кордонів для вакцинованих туристів з багатьох країн, зокрема і з України. Повідомляє пресслужба французького уряду. 

Як зазначається, зміни набули чинності 9 червня.

Зокрема, урядовці поділили світ на три зони: зелену, помаранчеву та червону. Для кожної із них є свої умови на в'їзд до країни.

Так, до зеленої зони потрапили всі країни-члени ЄС та Європейської економічної зони, а також Австралія, Японія, Південна Корея, Нова Зеландія та Ізраїль. Громадяни цих країн можуть в’їхати у Францію як після вакцинації, так і без неї за умови надання негативного ПЛР-тесту.

Новини за темою: Греція продовжила дозвіл на в'їзд для туристів, в тому числі й з України

До червоної зони увійшли держави, які мають високий ризик поширення мутацій коронавірусу. Туди потрапили Аргентина, Бахрейн, Бангладеш, Болівія, Бразилія, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Індія, Непал, Пакистан, Шрі-Ланка, Суринам, Туреччина та Уругвай. В’їзд із цих країн навіть для вакцинованих туристів буде заборонений.

До помаранчевої зони увійшли майже всі інші країни світу, у тому числі Україна. До Франції громадяни цих країн зможуть в’їхати з будь-якою метою лише за умови вакцинації. Без вакцини туди не пустять.

Фото з відкритих джерел

До слова, французький уряд визнає лише ті вакцини, які сертифіковані у ЄС, – Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson. В’їзд буде дозволений тим, хто завершив курс вакцинації.

Новини за темою: Ізраїль продовжив заборону на в'їзд із України

Водночас є можливість в’їхати і після лише однієї дози вакцини, якщо ви зможете підтвердити, що раніше хворіли на коронавірус.

Нагадаємо, раніше Туреччина оновила правила в'їзду для туристів з України, тепер подорожувальникам потрібно знову надавати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус COVID-19.