Фінляндія вакцинуватиме проти COVID-19 заробітчан з України

Фото з відкритих джерел

Громадяни України можуть звернутися за щепленням проти COVID-19 в центр вакцинації муніципалітету, в якому вони проживають

Міністерство охорони здоров'я Фінляндії рекомендувало місцевим органам влади забезпечити вакцинацію проти коронавірусу для заробітчан із України, які виїжджають на роботу чи сезонні роботи до країни. Про це повідомляє посольства Фінляндії в Україні.

"Міністерство охорони здоров'я Фінляндії рекомендувало місцевим органам охорони здоров'я забезпечити вакцинацію проти COVID-19 також іноземних громадян, які працюють у Фінляндії тривалий час. 

Громадяни України можуть звернутися за щепленням проти COVID-19 в центр вакцинації муніципалітету, в якому вони проживають.

Зверніть увагу, що доступність вакцин та хід програми вакцинації різняться в залежності від регіону. Остаточне рішення про можливість вакцинації іноземного громадянина завжди приймається муніципальними органами охорони здоров'я", - зазначили у відомстві.

Новини за темою: У Фінляндії розробили 10-хвилинний тест на коронавірус

Нагадаємо, у Польщі на кордоні з Україною з 10 червня розпочалася вакцинація українців та інших іноземців з-за меж ЄС, які їдуть на роботу. Заробітчан вакцинують усіма чотирма вакцинами, які сертифіковано в ЄС - Pfizer, AstraZeneca, Moderna та Janssen.