Естонія дозволила в'їзд туристам з України без тесту та ізоляції

Фото з відкритих джерел

Відповідне рішення набуде чинності з понеділка

З 19 липня в Естонії почнуть діяти нові правила в'їзду з країн "зеленої" Європи, до яких відноситься й Україна. Про це йдеться у повідомленні МЗС Естонії.

Зокрема, Україна внесена до списку країни за межами Європейського союзу, резидентам яких дозволено в'їзд в Естонію, в тому числі в туристичних цілях.

Відзначається, що 14-денний рівень інфікування не повинен перевищувати 75,1 нових випадків на 100 тисяч осіб в день.

Новини за темою: Там, де час зупинився і природа ожила: Мандруємо перлинами Польщі від незайманих лісів до гірських озер

Також наголошується, що українцям не потрібен негативний тест на коронавірус, як при в'їзді в країну, так і за кілька днів до цього. Крім того, не потрібно буде дотримуватися 10-денну самоізоляцію по прибуттю в країну.

Правила діятимуть з 19 по 25 липня.

У списку країн поруч з Україною США, Ізраїль, Албанія, Молдова, Азербайджан, Японія, Вірменія, Північна Македонія, Сербія та інші.

Новини за темою: Повертаємось до часів Римської імперії: Де, як та за скільки можна відпочити в Хорватії у 2021

Водночас у "червоному" списку країн наразі перебуває Андорра, Іспанія, Нідерланди, Кіпр, Люксембург, Португалія, Великобританія.

До слова, днями також стало відомо, що свої кордони для українців відкриває Словенія та Маврикій, а от у Хорватії та Польщі змінюються умови в'їзду.