Донька принца Гаррі та Меган Маркл офіційно стала претенденткою на британський престол

Принц Гаррі та Меган Маркл Фото з відкритих джерел

Однак її позиція може змінитися

Донька Меган Маркл і дочка принца Гаррі, Лілібет Діана, була офіційно внесена до королівської лінії правонаступництва, тепер вона восьма в черзі на трон. Відповідна інформація розміщена на сайті британської монархії.

Як зазначається, інформація про спадкоємців британського престолу була оновлена в понеділок, через сім тижнів після народження Лілібет в лікарні Санта-Барбари в Каліфорнії.

На сьомому місці перебуває півторарічний брат дівчинки Арчі, а на шостому батько - принц Гаррі. Меган Маркл у списку немає, так само як і герцогині Кембриджської Кейт Мідлтон, адже вони не народилися в королівській родині. 

Новини за темою: Принци Вільям та Гаррі відкрили в Лондоні статую принцеси Діани

Зараз першим у черзі на британську корону є 72-річний принц Чарльз, другим - син Чарльза принц Вільям. На третій, четвертій та п'ятій позиціях перебувають діти Вільяма: принц Джорджа, принцеса Шарлотта та принц Луї.

Як зазначається, правова основа спадкоємності престолу датується XVII століттям та правлінням Вільгельма III (інакше відомого як Вільгельм Оранський). Востаннє поправки до порядку вносили в 2013 році, щоб припинити систему первородства чоловіків, що автоматично ставила спадкоємців чоловічої статі вище за своїх сестер у черзі.

Новини за темою: Біля будинку, де живуть Меган Маркл та принц Гаррі, знайшли людські рештки

Нагадаємо, британський принц Гаррі та його дружина Меган Маркл вдруге стали батьками на початку червня, у них народилася донька Лілібет (Лілі) Діана Маунтбеттен-Віндзор.